80 серія "Роксолана". Величне століття серіал онлайн [Рос.]. Дивитись онлайн українською. Скачати через торрент, торрентом без реєстрації Роксолана 2012


Рейтинг 80 серія "Роксолана". Величне століття серіал онлайн [Рос.]
04:33
8.8 из 10
Проголосовало: 27
Скачать торрент РоксоланаСКАЧАТЬ ТОРРЕНТ
Дивіться у 80 серії історичної драми «Величне століття. Роксолана
Хюррем запитує у Ібрагіма про те,що він знову задумав?Для чого привів цю жінку? Ібрагім відповідає, що це саме Хюррем післала дівчину убити Мустафу.Але Хюррем оправдовується.Доказів її вини немає.Після розмови з Ібрагімом Хюррем наказує Сюмбюлю щоб той позбувся Гюлізар, а інакше бути біді.Сюмбюль звертається по допомогу до Рустема.Той обіцяє до ранку все виконати і просить заспокоїти Хюррем Султан.
Вночі у палац Ібрагіма пробрався хтось в масці.Він убив всіх охоронців. Добравшись до камери, де тримали Гюлізар, виявилось, що її там нема. Хюррем разом з дітьми та Султаном за столом.Хюррем розповідає про свої благодійні справи.Сулейман залишається задоволений.Приходить Сюмбюль і повідомляє, що Рустем не знайшов Гюлізар.
А тим часом, дівчину ведуть на допит.По дорозі вона бачить свою матір та Рустема.Той дає їй зрозуміти, щоб вона мовчала, а Інакше її матір буде вбито.
Ібрагім просить аудієнції у Султана.Він доповідає про замах на Мустафу і приводить Гюлізар.Султан в гніві наказує дівчині розповідати кому вона служить.Але вона згадує про свою матір, і вигадує історію про якогось Бехран-ефенді.Нібито вона діяла за вказівкою шаха Тахмаспа.Султан кричить чому ще не знайдено цього ефенді.
Ібрагім пояснює, що дівчина спочатку говорила нібито діяла за вказівкою Хюррем.А Гюлізар несподівано каже ,що це Ібрагім наказав їй так говорити.І з цими словами вона падає з тераси.
Міхрімах зустрічається з Ташлиджали.Вона каже,що це їх остання зустріч,що далі зустрічатися небезпечно, так як Валіде все знає.
Ібрагім дуже переживає після останньої розмови з правителем.Він розмовляє про це з Матракчі.
В палаці у манісі Махідевран помічає, що у сина Мустафи піднялась температура.Йому ставлять страшний діагноз-віспа.Мустафа підозрює ,що Його сина заразили навмисно і що за всім цим стоїть Хюррем.
Хюррем отримує подарунок від дружини чиновника.Вона хоче ,щоб цей подарунок передали Ібрагіму.В розмові з Ібрагімом вона пропонує припинити ворожнечу.Але той відхиляє її пропозицію.
Помирає син Мустафи.
Шах Султан зустрічається з Сулейманом.Вона Дуже рада знайомству з Хюррем.Хатідже ця розмова неприємна і вона більше не хоче нічого чути.
Ібрагім іде в мечеть.Вінчує крики: «Куди ти йдеш, невірний? Іди не в мечеть, а в церкву.»


Скачать торрент РоксоланаСкачать торрент
Категорія: Роксолана 3 сезон [Рос.] | Переглядів: 6872 | Додав: mtracker | Теги: 80 серія Роксолана. Величне столітт
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email:
Код *:
загрузка...

Онлайн всього: 0
Гостей: 0
Користувачів: 0
загрузка...Наш сайт roksolana.org дає можливість вам дивитись онлайн Серіал Роксолана Величне століття / Роксолана Великолепный век всі серії в хорошій якості. Ми регулярно добавляємо нові серії Роксолани з українським перекладом від 1 + 1 . Новий 3 сезон Роксолана буде на російській мові. Найближчим часом на сайті буде можливість дивитись серіал з Російським перекладом. І головне хто немає зараз можливості дивитись онлайн Роксолану ми реалізуємо можливість скачати Роксолана величне століття через торрент з допомогою торрент програми. Незабаром будуть створені рубкрики з акторів серіалу Роксолана.