93 серія "Роксолана". Величне століття серіал онлайн [Рос.]. Дивитись онлайн українською. Скачати через торрент, торрентом без реєстрації Роксолана 2012


Рейтинг 93 серія "Роксолана". Величне століття серіал онлайн [Рос.]
14:51
7.8 из 10
Проголосовало: 26
Скачать торрент РоксоланаСКАЧАТЬ ТОРРЕНТ
Дивіться у 93 серії історичної драми «Величне століття. Роксолана.»
Хюррем шокована звісткою про зникнення Баязида, вона в паніці кидається на його пошуки в серіалі «Величне століття. Роксолана.» 93 серія короткий зміст. В цей час вона дізнається про те, що син захотів приєднатися до походу султана Сулеймана.
Міхрімах, в цей час, стривожена подією в хамамі, де через неї Есмахан втратила свідомість. Такий стан дівчини дає можливість Міхрімах приховати справжню причину падіння. Вона пояснила все як звичайний обморок. Однак, Шах Султан в це не повірила.
Баязид, який таємно втік з дому, все – таки приєднався до походу. Там він вступає в поєдинок з одним із воїнів армії султана Сулеймана, зазнає поразки і тому змушений поговорити з батьком.
Гніву султана немає меж, але в душі він відчуває гордість за хоробрість і мужність свого сина. І все ж Сулейман, не дивлячись на все це, вирішує покарати Баязида за непослух.
Шехзаде Мустафа дізнається про стан справ на Білому морі. Після цього, несподівано для всіх, він приймає дуже важливе і небезпечне рішення, стосовно політики держави. Його дії викликають загальне невдоволення.
«Величне століття. Роксолана.» 93 серія короткий зміст. Шах Султан, користуючись нагодою поки султан Сулейман в поході, підготувала в гаремі справжній бунт. Він був давно задуманий, як план помсти Хюррем, і прийшов час для його виконання. Шах Султан всіма силами намагається порушити порядок в гаремі, поки Хюррем усердно його наводить. Цей вчинок Шах Султан завдає удару Хюррем.
В цей час в ході бойових дій виникають проблеми, і військо не в силі перейти річку Прут. Тут на допомогу приходить Мімар Сінан зі своїм незвичним мостом і цим самим допомагає армії Сулеймана.
Для Мустафи стає несподіванкою те, що Румеіса є сетрою Габріелли, а її несподіване рішення вкрай дивує шехзаде.
Чи зможе Міхрімах переконати всіх, що Есмахан просто зомліла? Яке політичне рішення прийме Мустафа? До чого приведе бунт в гаремі?


93 серія Роксолана величне століття на російській мові
93 серія Роксолана величне століття на російській мові Варіант 2Скачать торрент РоксоланаСкачать торрент
Категорія: Роксолана 3 сезон [Рос.] | Переглядів: 8781 | Додав: mtracker | Теги: 93 серія Роксолана
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email:
Код *:
загрузка...

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
загрузка...Наш сайт roksolana.org дає можливість вам дивитись онлайн Серіал Роксолана Величне століття / Роксолана Великолепный век всі серії в хорошій якості. Ми регулярно добавляємо нові серії Роксолани з українським перекладом від 1 + 1 . Новий 3 сезон Роксолана буде на російській мові. Найближчим часом на сайті буде можливість дивитись серіал з Російським перекладом. І головне хто немає зараз можливості дивитись онлайн Роксолану ми реалізуємо можливість скачати Роксолана величне століття через торрент з допомогою торрент програми. Незабаром будуть створені рубкрики з акторів серіалу Роксолана.