Роксолана Величне століття (2013) 99 серия / 99 серія сериал смотреть онлайн. Дивитись онлайн українською. Скачати через торрент, торрентом без реєстрації Роксолана 2012


Рейтинг Роксолана Величне століття (2013) 99 серия / 99 серія сериал смотреть онлайн
16:26
7.2 из 10
Проголосовало: 8
Дивіться у 99 серії історичної драми «Величне століття. Роксолана.»
Рустем попав в підступну пастку. Звістка про це шокує всіх. Всі впевнені в загибелі Рустема, але він повертається до палацу. Сулейман приймає Рустема Пашу до ради дивану. Настає день весілля з Султаншою Міхрімах. Між Лютфі Пашею і Рустемом Пашею все більше зростає напруга. Лютфі Паша намагається влаштувати відправку Шехзаде Мехмета в Санджак, Рустем Паша продовжує настроювати проти Шехзаде Мустафи Сулеймана. Шах Султан мріє про те, щоб Хюррем по швидше поїхала в Санджак з Шехзаде. Однак Хюррем дає Рустемові наказ про те, що Санджак вона вибере сама, а саме-її син повинен служити у Манісі. Шах Султан підсилає до новонародженої дочки Міхрімах свою служницю-годувальницю. Від неї вона дізнається про кожний крок Рустема. Шах Султан хоче реалізувати свій план і розраховує на допомогу одніє людини. Однак ця людина стає великою загрозою для всіх. Про це ви дізнаєтеся переглядаючи історичну драму Величне століття. Роксолана.»

Добавлена 99 серия / 99 серія (2013) смотреть онлайнАнонс
Рос. субтитри:Рос. субтитри:


Рос. озвучка:

 

 Сюмбюль приносить Хюррем страшну звістку, що Рустем загинув у пастці. Цю ж новину Лютфі доповідає Султану. Лютфі обіцяє особисто у всьому розібратися і покарати винних.

У цей час з'являється живий і неушкоджений Рустем. Він доповідає, що йому вдалося врятуватися, так як його й не було в тій кареті. Рустем відправив поперед себе порожню карету, а сам поїхав іншою дорогою.
Хюррем підкреслює, що Рустем - воістину гідний зять для Династії Османов.
Всьому народу оголошують про майбутній подвійному торжестві - сюннет Спадкоємців Султана і весілля його дочки. За наказом Султана весілля буде тривати 15 днів з небаченим розмахом: веселитися буде вся країна.
Лютфі і Шах нарікають на те, як зміцніє положення Рустема, а разом з ним і Хюррем, після весілля. У столицю приїжджає Мустафа з Махідевран.
Вони теж голосять, що Рустем з Хюррем домоглися свого. Мустафа не розуміє, як Міхрімах могла погодитися на цей шлюб. Шах відповідає, що це ще один доказ того, що Хюррем здатна на все, навіть пожертвувати власною дочкою, і завжди отримує те, що хоче.

У Топ Капи все готове до сюннет. Шах приходить відвідати племінників, не забувши ще раз нагадати Хюррем, що ці діти - її крові, її роду.
Султан призначає Рустема на посаду Кубі Візира. Всі Паші мовчки заздрять такому швидкому просуванню по службі.
Махідевран говорить Хюррем, що та з першою ж їх зустрічі спалила її душу, а тепер так само кидає у вогонь і Міхрімах. Хюррем відповідає, що у неї п'ять дітей, і вона все робить тільки заради них.
Рустем запитує у Лютфі і Хюсрева, чому вони не вітають його з підвищенням. Лютфі знущається, що Рустемові треба дякувати воша, яка врятувала його від біди. Рустем відповідає, що іноді за допомогою однієї тільки воші можна зробити те, що не зробиш за допомогою величезної армії і купи грошей.
Балі обіцяє Мустафі, що не допустити, щоб хтось вніс розлад між Султаном та Мустафою, і завдав тим самим шкоду династії. Мустафа відповідає, що навколо Султана так багато порадників, та й його зближення з Рустемом зовсім не до добра.
Афіф дає Міхрімах останні настанови перед весіллям, радить їй не стримувати сліз, відпустити із серця біль.
Міхрімах скаржиться: за що їй це все? Афіф втішає її, що у кожного своя доля, треба терпіти.
Святкування в Топ Капи з розпалі. Всі веселяться, крім сестер Султана і Махідевран. Вони звинувачують один одного в тому, що не змогли зупинити Хюррем.
Султан дарує Рустемові дорогоцінний кинджал, висловлюючи надію на те, що той буде вірою і правдою служити Династії, уникаючи гордині і марнославства, інакше цим же кинджалом його і покарають. Дочки Сулейман дарує діамантове кольє.
Настає перша шлюбна ніч Рустема і Міхрімах. Він каже, як довго чекав цього моменту, і ось його мрія збулася. Згадує, як вона сказала йому, що ніколи не буде його дружиною. Але він не втратив надії, і ось сьогодні вона дізнається, як сильно він її любить. Він готовий випити отруту і померти заради неї.
Міхрімах не дозволяє Рустемові покінчити з собою.
Минає рік, у Міхрімах і Рустема народжується дочка. Султан нарікає її Айше.
Лютфі Паша наказує влаштувати перевірку в шинках. Відтепер перелюб заборонено, і всіх розпусних жінок засилають на далекі острови.
Королева Ізабелла пише листа Султану, в якому скаржиться на погрози Фердинанда захопити її трон. Султан наказує послати гінця, щоб розібратися в ситуації.
У Міхрімах не вистачає молока, щоб годувати Айше. Для дівчинки призводять годувальницю по імені Еміне.
Рустем доповідає Султану, що Мустафа у Манісі роздає яничарам гроші. Султан незадоволений: до чого це? Рустем відповідає, що на честь народження дочки Міхрімах. Сулейман говорить, що такого звичаю немає.
Лютфі і Шах обговорюють Рустема, мовляв, він зовсім розперезався, командує в Дивані. Шах рада, що Хюррем скоро доведеться виїхати разом з Мехметом в провінцію. Вона просить чоловіка прискорити цей процес.

Лютфі доповідає Султану, що відправив лист Ізабеллі. По ходу бесіди Лютфі говорить, що Мехмет рветься в провінцію. Мовляв, Спадкоємець вже думає, що батько не довіряє йому, і тому не відправляє зі столиці.
Нігяр повертається до столиці. Вона розповідає Матракчі, що не змогла знайти дочку. Нігяр сповнена ненависті до всіх, через кого вона докотилася до такого життя - до Хюррем і Рустема. Вона обіцяє помститися їм.
Нігяр приходить до Шах. Та запитує, навіщо вона приїхала, що у неї на думці? Нігяр відповідає, що просто хоче допомоги від них.
Хюррем в люті від того, що рішення про долю її сина приймає Лютфі. Вона наказує Рустемові зробити все, щоб перешкодити від'їзду Мехмета.
Султан радиться з Балі і Реизов з приводу Мехмета. Вони обидва підтримують бажання Мехмета поїхати в провінцію, та й вже давно прийшов час йому туди вирушати.
Лютфі розповідає Шах і Хатидже, що Султан прийняв рішення відправити у провінції не тільки Мехмета, а й Селіма з Баезідом. Тепер від Лютфі залежить, в які провінції поїдуть Спадкоємці. Хюррем ж повинна буде поїхати з Мехметом.
Годувальниця Айше, виявляється, підіслана Шах. Вона доповідає султанша про все, що відбувається в палаці Рустема.
Султан кличе Мехмета прогулятися, і там повідомляє йому, що він і брати поїдуть в провінцію. Лютфі підібрав для всіх Спадкоємців провінції: Мехмет - в Амасії, Селім - до Коньї, Беязід - у Кютахьї. Мехмет з радісною новиною біжить до матері. Хюррем приймає рішення: якщо вже все одно не уникнути від'їзду її синів, то нехай Мехмет подет в Манісу, адже це провінція майбутніх правителів імперії.
Шах таємно призводить до палацу Міхрімах Нігяр. Нігяр бачить дочка Міхрімах, і в її голові дозріває страшний план.
Вона ховається в коморі. У цей час до Міхрімах на вечерю приїжджає Хюррем. Міхрімах просить матір залишитися у неї ночувати, бо не хоче бути одна. Хюррем відповідає, що вона не одна, у неї є улюблена дочка і обожнює її чоловік.
Лютфі побоюється, щоб Нігяр не нашкодити маляті Айше або Міхрімах. Шах і сама цього боїться, але заспокоює себе тим, що Нігяр обіцяла вбити тільки Рустема. Мерджі повідомляє, що Хюррем залишилася ночувати у Міхрімах.
Нігяр під покривом ночі пробирається в кімнату до Айше.
Категорія: Роксолана 3 сезон [Рос.] | Переглядів: 2857 | Додав: mtracker
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email:
Код *:
загрузка...

Онлайн всього: 0
Гостей: 0
Користувачів: 0
загрузка...Наш сайт roksolana.org дає можливість вам дивитись онлайн Серіал Роксолана Величне століття / Роксолана Великолепный век всі серії в хорошій якості. Ми регулярно добавляємо нові серії Роксолани з українським перекладом від 1 + 1 . Новий 3 сезон Роксолана буде на російській мові. Найближчим часом на сайті буде можливість дивитись серіал з Російським перекладом. І головне хто немає зараз можливості дивитись онлайн Роксолану ми реалізуємо можливість скачати Роксолана величне століття через торрент з допомогою торрент програми. Незабаром будуть створені рубкрики з акторів серіалу Роксолана.